Neohodnoceno

Office styl

V jednoduchosti je krása! Pokud ráda volíš eleganci, máš smysl pro detail a jsi tak trochu romantická duše, věřím tomu, že formální styl je to pravé ořechové.

S každým otevřením balíčku získáš punčochy s decentním vzorem, které se ti budou hodit na společenské akce či do práce, k sukni i šatům. 

Stačí vybrat velikost a četnost zasílání balíčku. Vše ostatní nech na mě! Vždy pro tebe vyberu jedinečný vzor, který se ve tvé skříni rozhodně neztratí.

Punčošky vždy vybírám podle svého uvážení od předních evropských výrobců, ale pokud máš nějaké požadavky, neboj se napsat mi do poznámky k objednávce. Nebo mi napiš na nějakou ze sociálních sítí či e-mail info@fromveronika.cz a určitě spolu vybereme to pravé.

Balíček se dvěma páry office punčoch můžeš mít už od 400Kč včetně poštovného, mrkni na moje zvýhodněné předplatné. 

 

Souhrnné informace:

  • Box obsahuje 2 páry originálních punčocháčů.
  • Pro každodenní i večerní nošení.
  • Vzorované punčocháče s pohodlným žebrováním a plochým švem. Punčochy mají bavlněný klín a neviditelně zesílenou špičku.

 

Podrobné informace o tom jak služba funguje nalezneš zde 

 

Chceš ušetřit? Mrkni na moje zvýhodněné předplatné.

Velikost
Četnost zasílání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
650Kč / Box - placeno jednorázově 650Kč / Box - placeno jednorázově 650Kč / Box - placeno jednorázově 650Kč / Box - placeno jednorázově 650Kč / Box - placeno jednorázově 650Kč / Box - placeno jednorázově 650Kč / Box - placeno jednorázově 650Kč / Box - placeno jednorázově 650Kč / Box - placeno jednorázově 650Kč / Box - placeno jednorázově 650Kč / Box - placeno jednorázově 650Kč / Box - placeno jednorázově Zvolte variantu
650 Kč

Obsah vláken:

85% Polyamid

13% Elastan

2% Polypropylen