Jak služba funguje?

Zdravím tě, milovnice módy!

 

V následujících pár bodech ti vysvětlím, jak měsíční předplatné funguje.

 

1. Jak jsi si asi už všimla, nabízím zasílání boxu, který vždy obsahuje 2 páry originálních punčocháčů. Prvním krokem, který musíš udělat, je vybrat styl. Mám tři kategorie, ze kterých si určitě vybere každá žena - sexy / barevný / office 
Pokud se nemůžeš rozhodnout mezi styly, nezoufej! Můžeme si pochatovat o tom jaké nosíš oblečení, co se ti líbí nebo naopak a vybereme pro tebe punčochy na míru. Napsat mi můžeš buď na nějaké ze sociálních sítích nebo na e-mail info@fromveronika.cz

 

2. Zvol četnost zasílání! Mé věrnostní boxy nejsou závazek na mnoho let dopředu. Nemusíš se bát, že tě budu otravovat a neustále ti podsouvat další a další služby. První objednávku si můžeš pouze vyzkoušet s jedním boxem, nezavazuješ se k žádnému pravidelnému odběru. Stačí pouze u četnosti zasílání vybrat políčko Chci si vyzkoušet jeden box”. Dalšími variantami je zasílání každý měsíc / jednou za dva měsíce / jednou za tři měsíce. Jak často chceš box posílat závisí pouze na tobě. Můžeš také využít moje zvýhodněné předplatné.

 

3. Vyplň formulář! Není na tom nic složitého. Jako při každé jiné objednávce potřebuji vědět tvé jméno, adresu, tel. číslo, doručovatele, e-mail a samozřejmě platební údaje. Platby přijímáme převodem nebo na dobírku. Více o platbách najdeš v článku „Nejčastější dotazy”


A to je vše! Pokud máš vybraný styl, vyplněný formulář a zaplacenou částku, stala jsi se odběratelkou originální služby zaměřené na módu FromVeronika. Doufám, že tě obsah balíčku potěší! Pokud ne, můžeš box vyměnit za jiný nebo i vrátíme peníze.

 


 

 

Objednat